JAPMEET 2013

Pirmais video apskats no Japmeet 2013 autoparka:

Bildes:
Erni Bitenieks
Deniss Podnebess
Mārtiņš Bezbailis
Антон Абитаев
———————————————–

Preses relīze:

Japmeet 2013
6.jūlijā japāņu auto festivāls “Japmeet 2013”.

Japāņu Auto Klubs sadarbībā ar portālu Japcar.LV piedāvā – “Japmeet 2013″ – Latvijas saiets japāņu sporta auto, eksotisko auto, stila auto īpašniekiem un entuziastiem! Pasākums notiks sestdien, 6.jūlijā sporta kompleksā “333″ (Sila Priedes, Ropažu novads), plkst. 12:30.Jau ceturto gadu Latvijā pulcēsim japāņu marku automašīnas, to īpašniekus un cienītājus “333″ trasē! Pasākumā būs iespēja apskatīt Latvijas japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, rallija auto, tūninga autoservisu projektus, autosporta komandas, arī japāņu marku motociklu un bezceļniekus, kā arī auto dīleru jaunākos automobiļus. Iespaidīgi japāņu auto mierīgā un vasarīgā gaisotnē – patīkami jebkuram auto entuziastam!


Dienas gaitā “333” kartingu trasē notiks braucieni vairākās disciplīnās, kur būs iespēja pārbaudīt sava auto tehniskās spējas, savu braukšanas prasmi un veiklību, salīdzināt savas auto vadīšanas spējas ar citiem japāņu auto entuziastiem.

Dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos ar auto saistītos konkursos un atrakcijās. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīca un būs muzikālais pavadījums no dīdžejiem, kā arī konkursi un atraktīvas izklaides visas dienas garumā. Auto saiets notiks “333 Veikparks” tuvumā, kur atrodas divi volejbola laukumi un karjers ar trosu sistēmu priekš veikborda, tāpēc apmeklētājiem iespējams sagatavoties arī vasarīgai atpūtai!
Ieeja pasākumā 3Ls, iepriekšpārdošanā 2 Ls. Bērniem līdz 14 gadiem bez maksas. Dalībnieku ierašanās no plkst 12:00, aktivitāšu laiks 13:00-18.00.

Tiekamies pasākumā!

Autoklubu/stendu reģistrācija (2~10 auto): http://www.japmeet.lv/registracija-autoklubiem/
Trases disciplīnu reģistrācija: http://www.japmeet.lv/registracija-trasei/
Lūgums autokluba pārstāvjiem sagatavoties uz sava kluba prezentāciju 3-5 minūtes- cik ilgi pastāv, ko dariet, kā pie jums iestāties, plusi utt.

Piesakies pasākumam sociālajos tīklos un dalies ar draugiem:
https://www.facebook.com/events/257269467747321/
http://www.draugiem.lv/japcar/pageevents/?view=18428383

Vēlies piedalīties pasākumā ar savām idejām, atbalstu vai sadarbību? Sazinies ar mums!

Leave a Reply