Kārtības un drošības noteikumi

Lūgums visiem klātesošiem iepazīties ar pasākuma kārtības un drošības noteikumiem. Pasākuma rīkotāji nenes atbildību par darbībām, kuras radušās neievērojot noteikumus. Noteikumu neievērošana vai nezināšana pasākuma laikā neatbrīvo no atbildības.

Noteikumi apmeklētājiem:
Kārtības un drošības nolūkos pasākuma teritorijā aizliegts ienest stikla taru un ierasties ar mājdzīvniekiem.

Pasākums ir privāts un organizatori patur tiesības neielaist vai izraidīt apmeklētājus no pasākuma teritorijas bez iemeslu paskaidrošanas.

Aizliegts: staigāt pa trases teritoriju, dedzināt ugunskurus, piesārņot pasākuma teritoriju, agresīvi braukt pa teritoriju ārpus trases disciplīnām.

Iebraucot teritorijā maksimālais atļautais braukšanas ātrums – 20km/h. Auto novietošana dalībnieku zonā, kā arī dalība trasē atļauta tikai organizatoru akceptētiem japāņu automobiļiem. Skatītāju auto jānovieto tiem paredzētā stāvlaukumā.

Neskatoties uz organizatoru rūpēm par drošību autosporta pasākumos, neparedzēti gadījumi nekad nav izslēgti. Organizators neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas radušies nepārvaramās varas apstāķļos vai sliktos laikapstākļos. Organizators neuzņemas atbildību par apmeklētāju drošību, veselību un materiālām vērtībām. Organizēs darīs visu iespēju robežās, lai apmeklētāji un dalībnieki justos droši, taču nav iespējams pieskatīt katru. Aizliegts peldēties veikparka zonā kā arī izmantot karjeru bez organizatora piekrišanas. Lūgums nestaigāt pa trases teritoriju, neskriet pāri piebraucamajiem ceļiem, nekāpt kraujā, nelekt ūdenī nezināmās vietās, uzturēties apmeklētāju zonā un pieskatīt savus tuvākos un bērnus.

Noteikumi dalībniekiem:
Dalībnieka auto jāpārstāv kāds no Latvijas japāņu auto klubiem vai arī jāatbilst kādai no kategorijām: sporta auto, tūninga auto, restaurēts klasisks auto, kopts VIP stila auto vai vienkārši rets un interesants japāņu auto. Automašīnām jābūt nomazgātām, koptām un tīrām. Dalībniekiem, kuri piedalīsies treniņos, ir jāpārliecinās par sava transportlīdzekļa tehnisko drošības stāvokli, kas tiks trases teritorijā pārbaudīts pirms dalībnieks dosies trasē. Īpaša uzmanība tiks pievērsta bremžu sistēmai, vadītāja drošības siksnām un priekšējām durvīm. Trasē aizliegts iebraukt ar tehnisko šķidrumu noplūdēm.

Treniņu dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas un jāsedz trases īres izdevumi atkarībā no treniņu disciplīnu dalības skaita, kurā dalībnieks vēlas piedalīties (viena disciplīna – 7Ls, divas – 12Ls, trīs – 15Ls). Tā kā katrai treniņu disciplīnai paredzēts konkrēts laiks, dalībnieku skaits tajās ir ierobežots. Treniņu dalībniekiem obligāta autosportam derīga aizsargķivere (uz vietas ierobežotā skaitā būs iespējams izīrēt), trasē jābūt piesprādzētiem, kabrioletu jumtiem paceltiem. Katrs dalībnieks ir atbildīgs par savu auto, tā tehnisko stāvokli, savām darbībām un darbības sekām. Treniņu dalībniekiem sacensību dienā būs jāaizpilda reģistrācijas forma, ar savu parakstu apliecinot, ka piekrīt pasākuma un drošības noteikumiem.

Leave a Reply