Japmeet 2012

2012.gada japāņu auto festivāls “Japmeet” turpināja ikgadējo apgriezienu uzņemšanu. Lai arī tika solīts lietus, laikapstākļi bija ideāli un šoreiz sasniedzām jaunu rekordu – ap 150 japāņu automašīnu un vairāk kā 700 apmeklētāju. Kā jau katru gadu trasē risinājās aizraujošas sacīkstes disciplīnās “Time Attack”, “Gymkhana” un skatītāju acis priecēja drifteri, tajā skaitā mūsu pasākuma vadītāja – Latvijas drifta karaliene Kristena. Paralēli varēja aplūkot jaunākos automobiļus no vietējiem japāņu automašīnu dīleriem un pirmoreiz Baltijā publiski aplūkot jauno Toyota GT86 (Paldies Amserv un Toyota Baltic)! Daži laimīgie varēja arī izbraukt pasažieru krēslā pa trasi.

Milzīgs paldies visiem apmeklētājiem, dalībniekiem, un protams atbalstītājiem! Jūs palīdzējāt šo pasākumu pārvērst par grandiozu festivālu! Tiekamies Japmeet 2013!

Japāņu Auto Kluba valdes priekšsēdētājs, Valters Bože.

Video:

 

Pasākuma preses relīze:

1.jūlijā japāņu auto festivāls “Japmeet 2012”

Japāņu Auto Klubs sadarbībā ar portālu Japcar.LV piedāvā – “Japmeet 2012” – Latvijas saiets japāņu sporta auto, eksotisko auto, stila auto īpašniekiem un entuziastiem! Pasākums notiks svētdien, 1.jūlijā sporta kompleksā “333” (Sila Priedes, Ropažu novads), plkst. 14:00.

Jau trešo gadu Latvijā pulcēsim japāņu marku automašīnas, to īpašniekus un cienītājus “333” trasē! Pasākumā būs iespēja apskatīt Latvijas japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, rallija auto, tūninga autoservisu projektus, autosporta komandas, un auto dīleru jaunākos automobiļus.

Dienas gaitā “333” kartingu trasē notiks braucieni vairākās disciplīnās, kur būs iespēja pārbaudīt sava auto tehniskās spējas, savu braukšanas prasmi un veiklību, salīdzināt savas auto vadīšanas spējas ar citiem japāņu auto entuziastiem. Dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos ar auto saistītos konkursos un atrakcijās. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīca un būs muzikālais pavadījums no dīdžejiem, kā arī konkursi un atraktīvas izklaides visas dienas garumā. Auto saiets notiks “333 Veikparks” tuvumā, kur atrodas divi volejbola laukumi un karjers ar trosu sistēmu priekš veikborda, tāpēc apmeklētājiem iespējams sagatavoties arī vasarīgai atpūtai! Pēc pasākuma mazs “afterparty” veikparka teritorijā.

Ieeja pasākumā 2.50Ls, bērniem līdz 14 gadiem bez maksas.
Dalībnieku ierašanās no plkst 13:00, aktivitāšu laiks 14:00-18:00.

Pasākumu atbalsta: ZL.LV, KROWN, Poliprodest, Ad Parts, Fantasy Park, Topgear, Atlētika, Amserv Motors, CEHS, Japāņu autodaļas

Par enerģisku noskaņu rūpēsies- Ar mani atkal runā Kaijas.

Tiekamies pasākumā!

Autoklubu/stendu reģistrācija (2~10 auto): http://www.japmeet.lv/registracija-autoklubiem/
Trases disciplīnu reģistrācija: http://www.japmeet.lv/registracija-trasei/

Lūgums autokluba pārstāvjiem sagatavoties uz sava kluba prezentāciju 3-5 minūtes- cik ilgi pastāv, ko dariet, kā pie jums iestāties, plusi utt.

 

Lūgums visiem klātesošiem iepazīties ar pasākuma kārtības un drošības noteikumiem. Pasākuma rīkotāji nenes atbildību par darbībām, kuras radušās neievērojot noteikumus. Noteikumu neievērošana vai nezināšana pasākuma laikā neatbrīvo no atbildības.

Leave a Reply